Kika

Imię: Kika
Płeć:
kotka
Wiek: 7 miesięcy (ur. ok. 01.05.2015 r.)
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Kika jest wesołą rezolutną kotką. Jest doskonałym kompanem zarówno dla człowieka jak i innych kotów. Uwielbia pogonie za piórkiem i mizianko. Lubi zapasy i pościgi z przedstawicielami swojego gatunku. Zna psy i te również zaliczają się grona przyjaciół Kiki. Jednym słowem Kika to kotka uniwersalna i bezkonfliktowa. Ta biała panienka z szarymi łatkami szuka troskliwego i odpowiedzialnego domu.

Kika w domu tymczasowym przebywa ze swoim braciszkiem Lolkiem. Zarówno w przypadku Kiki jak i Lolka adopcja możliwa jest w pojedynkę jak i w duecie.

Potrafi korzystać z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Kiki z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress