Karolcia

Imię: Karolcia
Płeć:
 kotka
Wiek: 7 miesięcy (ur. ok. 20.04.2015 r.)
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Karolcia jest cudowną kotką wychowaną od trzeciego tygodnia życia na butelce. Jest niezwykle zżyta z człowiekiem, którego uważa za przedstawiciela swojego gatunku. Wystarczy lekko dotknąć ją palcem, a już uruchamia „traktor” i przez najbliższe kilkanaście minut umila człowiekowi czas swoim mruczeniem. Uwielbia zabawy z myszkami, piórkami na patyku, piłeczkami z gąbki. Zmęczona zabawą odpoczywa na kolanach lub swoich ulubionych legowiskach. Mimo smukłej sylwetki ma spory apetyt i trzeba dozować jej przyjemności związane z jedzeniem.

Żadne odgłosy domowe nie są jest straszne. Doskonale dogaduje się z innymi kotami. Potrafi korzystać z drapaka. Posiada książeczkę zdrowia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Karolci z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress