Kalendarz 2017

Czasem wszystko dzieje się poza nami. Suma dobrych uczynków na rzecz kociaków zamienia się w pozytywną energię, a ta dociera do ludzi, którzy mogą i chcą pomóc Fundacji. Wierzmy w to i spotykamy się z licznymi potwierdzeniami tej teorii. :)

Wiemy, że jest wiele osób chętnych do pomagania, a jednak czasem ich działania, włożony nakład pracy i poświęcenie potrafią nas zaskoczyć, szczególnie, gdy na swej drodze spotyka się ich tylko raz (lub wcale!), a cała reszta rozgrywa się w w wirtualnym świecie przynosząc wymierne, namacalne i zachwycające efekty.

Tak rozpoczęła się historia naszego kalendarza. Poznaliśmy Łucję Lange. Łucja od kilku lat zajmuje się prowadzeniem kampanii Mój Kot ma Dom. Odpowiadając na nasze zaproszenie postanowiła przyjechać do Piotrkowa, by uwiecznić na fotografiach mieszkańców jednego z naszych domów tymczasowych. Powstał z tego zabawny i rozczulający materiał pokazujący, że opieka nad kotami to fajna sprawa, a życie z kotem to nie tylko obowiązki. Łucja wróciła do domu. I nikt nie przypuszczał, że to spotkanie będzie miało jakiś dalszy ciąg.

Możemy tylko domyślać się, jaki nakład pracy wzięła na siebie Łucja (o finansach nie wspominając), gdy zrodził się w jej głowie pomysł wsparcia naszej Fundacji charytatywnym kalendarzem z artystycznymi grafikami. Z konsekwencją dążyła do jego realizacji zapraszając po drodze do współpracy Adę Jarzębowską, utalentowana artystkę i kociarę oczywiście, i na bieżąco informując nas o postępach swoich działań.

Nas grafiki Ady zachwyciły. Jesteśmy też pełni wdzięczności i podziwu dla zaangażowania Łucji. Kalendarz dzięki obu dziewczynom jest wyjątkowy.

 

 

 

, , , , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress