Justynka, co daje buziaki

Imię: Justynka
Płeć:
 kotka
Wiek: 6 miesięcy
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Tomaszów Mazowiecki

Opis kota:
Justynka ur.ok 09.05.2013 to koteczka zabrana ze schroniska jako mały kociak. Koteczka w dzieciństwie bardzo chorowała przez co jest dużo mniejsza niż jej rówieśnicy i jak dorośnie będzie raczej niewielkim kotem o kulistych kształtach. Kotka lubi się przytulać, daje kocie całusy, uwielbia zabawy, głośno mruczy, zawsze ma coś do powiedzenia i udeptuje. :) Często wyciąga do góry śmiesznie łapki by wziąć ją na ręce lub by coś jej dać. Jest bardzo pro ludzka i kontaktowa. Justynka ma wyjątkowo milutkie futerko. Oczywiście śpi w łóżku z człowiekiem a najczęściej na nim. Lubi jeździć samochodem. Ta niewielkich rozmiarów milutka kociczka teraz w 100 % zdrowa ale po tak trudnej walce o wzrok (entropium) i zdrowie potrzebuje teraz domu z dużą dozą miłości. W zamian oferuje swoje kocie serducho. Justynka wciąż czeka na swój cudowny domek i aż dziwne, że ta strasznie pro ludzka i pieszczotliwa kociczka nadal nie ma swojego kochającego człowieka.

Justynka potrafi bezproblemowo korzystać z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia, jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Do domu BEZ małych dzieci.

 

Gdy oczka były chore…

 

Justynka to teraz piękna koteczka z wielkimi, zdrowymi oczami …

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Justynki z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacja, gdy kotka osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress