Jadzia

Imię: Jadzia
Płeć:
 kotka
Wiek: 2 lata
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Jadzia została „odłowiona” z podwórka na którym nikt nie dbał o koty tam mieszkające. Była bardzo chora, zaniedbana, niedożywiona i w ciąży. W wyniku zapalenia dziąseł straciła większość ząbków, ale ich brak w niczym jej nie przeszkadza. Doskonale radzi sobie przy konsumowaniu suchej karmy. Jak każdy kociak uwielbia mięsna karmę z puszki oraz różne „ludzkie” smakołyki.

Teraz jest już piękną, zdrową kotką, która szuka domu. Kotka początkowo jest nieufna w stosunku do ludzi i dlatego czeka na opiekuna, który da jej czas na przystosowanie się do nowych warunków. Jadzia to, śliczna, drobna spokojna kotka. Uwielbia zabawy z piórkiem, ale jest zawsze otwarta na wszelkie propozycje nowych zabaw.

Bezbłędnie korzysta z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia z aktualnymi wpisami.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Jadzi z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress