Imieniny Piotrkowa

Pierwszy raz dołączyliśmy do grona lokalnych twórców, firm oraz organizacji prezentujących się na corocznej imprezie z okazji Imienin Piotrkowa, czyli miejskiego jarmarku, gdzie wśród wielu zacnych reprezentantów świata kultury, sztuki i biznesu, stanął również stoliczek naszej Fundacji.

Pogoda nas nie rozpieszczała, ale humory dopisywały nam doskonałe. Pomiędzy upalnym słońcem, silnym wiatrem i gwałtownymi opadami udało nam się spotkać z wieloma sympatykami, z którymi do tej pory mięliśmy jedynie kontakt wirtualny. Odwiedzały nas również rodziny adopcyjne byłych podopiecznych FMK, a rozmowom o kotach nie było końca. Dzięki temu, że przy organizacji i obsłudze stoiska pomagała nam Ewa z Grzeczni Podopieczni, każdy nasz gość mógł uzyskać profesjonalną poradę związaną z opieką nad kociakami. Dzielnie w ogarnianiu stoiska asystowała nam reprezentacja Fundacji z Bełchatowa z naszą najmłodszą wolontariuszką Nicolą.

Było sympatycznie i owocnie, bo nikt z odwiedzających nie zapominał, jaki jest główny cel naszego pojawienia się na jarmarku – zbiórka na koty oczywiście!

(13.07. 2014)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress