Hirek – dwustuprocentowy miziak

Imię: Hirek
Płeć: kocur
Wiek: 6,5 miesiąca
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty –  dominujący; psy – nieznany
Dom Tymczasowy: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Hirek posiada książeczkę zdrowia. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Nie wybrzydza przy jedzeniu. Jego ulubionym smakołykiem, za który zrobi wszystko jest kostka żółtego sera.

Uwielbia zabawki, pościgi. To kotek bardzo odważny, o „psim” charakterze, dominujący, całuśny. Hirek kocha człowieka ponad wszystko. Spędza z nim cały swój wolny czas, poza spaniem, jedzeniem i zabawą zabawkami. Jest niezwykle inteligentny, szybko nauczył się swojego imienia, patrzy człowiekowi prosto w oczy, gada i przytula swój mokry nos do policzka.  Ma również nietypowe hobby jak na kota, bo fascynuje go woda, lubi moczyć w niej łapy i łapać krople wody spadające do umywalki lub wanny. To idealny kandydat dla kogoś, komu marzy się kot leżący na kolanach, mruczący i zapatrzony w swojego opiekuna.

Może być jedynakiem i może zamieszkać z innym kotem. Inne zwierzęta zaczyna akceptować po dłuższym okresie aklimatyzacji.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Hirka z FMK
Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest także od przyszłego opiekuna posiadanie zamykanego transportera do przewozu kota oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress