Happening w Ośrodku Edukacji Artystycznej

Ośrodek Edukacji Artystycznej w Piotrkowie, to nie tylko miejsce sprzyjające kulturze i rozwijaniu pasji artystycznych. To także ludzie kochający zwierzęta i wrażliwi na lokalne problemy kotów bezdomnych i wolno żyjących. Dzięki ich uprzejmości nasza Fundacja miała możliwość wziąć, wraz z innymi organizacjami społecznymi oraz grupami artystycznymi, udział w happeningu organizowanym przez Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK.

happening

Tego typu imprezy są dla naszej Fundacji doskonałą okazją by spotkać się z mieszkańcami Piotrkowa. Mogliśmy opowiedzieć o naszej działalności, zachęcać do adopcji naszych podopiecznych oraz przyłączenia się do wolontariatu na rzecz potrzebujących zwierzaków. Odwiedzający nasze stoisko mogli porozmawiać na kocie tematy z wolontariuszami oraz ofiarować datek na rzecz potrzebujących zwierzaków.

happening

happening

happening

happening

Impreza przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze w wiosennej scenerii piotrkowskiego amfiteatru. Różnorodne atrakcje (pokaz walk rycerskich, występy muzyczne, teatralne, kabaretowe, wystawa obrazów, gry i zabawy) przyciągały miejskich spacerowiczów.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni pani Lilianie Adaszek z OEA za zaproszenie i obietnicę dalszej współpracy Ośrodka z FMK.

(18.06.2015)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress