Gucio

Imię: Gucio
Płeć:
 kocur
Wiek: ur. ok. 20.04.2015 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Gucio został znaleziony jako trzytygodniowy osesek i wykarmiony butelką. Jest najdelikatniejszym i najmniejszym kocurkiem ze swojego rodzeństwa. Jest nieco nieśmiały. Nie narzuca się. Grzecznie czeka, aż człowiek pierwszy zainicjuje zabawę. Nigdy nie odmawia, gdy widzi piórko na patyku. Wtedy saltom, skokom i pościgom nie ma końca. Delikatnie smyrany po brzuszku mruczy cichutko i przeciąga się zadowolony.

Gucio uwielbia towarzystwo innych kotów. Doskonale nadaje się na kotka na dokocenie lub adopcji w dwupaku, np. z którymś maluchem ze swojego rodzeństwa (Karolcią lub Heniem).

Potrafi korzystać z drapaka. Ma spory apetyt. Posiada książeczkę zdrowia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Gucia z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota, w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kocurek zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress