grzeczniutki Pixel

Imię: Pixel
Płeć:
 kocur
Wiek: 6 miesięcy
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Pixel, to cudny, czarny maluszek, którego ulubionym zajęciem jest wtulanie się w człowieka. Owszem, zabawki też są całkiem fajne i zdarza się, że z wielka pasją oddaje się korzystaniu z nich, ale nic nie jest tak dla Pixelka ważne, jak człowiek, jego kolana, ręce i ramiona. Pixel jest nieco gapowatym kotkiem, nie zawsze wskoczy tam gdzie zamierzał, nie zawsze zeskoczy na cztery łapy, czasem potknie się o własne stopy ;), dlatego najbezpieczniej czuje się na rękach u swojego opiekuna. To doskonały kompan dla kogoś, kto zawsze marzył o kocie do tulenia i wspólnego spania.

Pixelek jest niezwykle delikatnym kotem. Nie używa we własnej obronie pazurków, nie wyrywa się z objęć. Wystraszony „poddaje się”. Kocurek nie nadaje się do domu z małymi dziećmi oraz psami.

Kocurek potrafi korzystać z kuwety, drapaka i nie wybrzydza przy jedzeniu. Zajada chrupki i puszeczki stosowne do jego niemowlęcego wieku. Posiada książeczkę zdrowia.

 

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Pixelka z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien i balkonu oraz kastracja kocurka, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Pixel zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz na szeleczkach wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress