Fusia kruszynka

Imię: Fusia
Płeć: kotka
Wiek: 10 tygodni
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Kruszynka Fusia, to kotka znaleziona na chodniku przy ruchliwej piotrkowskiej ulicy. Mała całe dnie siedziała na betonie niezależnie od pogody, nawet przy ulewnym deszczu. Jadła, to co przypadkowi przechodnie rzucili jej na ziemię. I pewnego dnia wśród dokarmiających trafiła się ręka dobrej duszyczki. Zgarnęła do transporterka, zabrała do pana doktora a potem do do swojego domu.

Jest kotką żywiołową. Lubi gonitwy za piłeczką. Toleruje inne koty, ale bliższym zażyłościom ze swoim gatunkiem jest raczej przeciwna, czemu daje wyraz powarkując na rezydentów DT. Jest nieco płochliwa, ale z każdym dniem jej relacje z człowiekiem są coraz lepsze. Jest na tyle młodym kociakiem, że z pewnością zaprzyjaźni się z ludźmi.

Potrafi korzystać z kuwety.  Ma książeczkę zdrowia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Fusi z FMK

Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie zamykanego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress