Franka

Imię: Franka
Płeć:
 kotka
Wiek: 5 miesięcy (ur. ok. 15.09.2015 r.)
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Młoda, pełna wigoru, dała popalić wcześniejszym właścicielom. Był to ich pierwszy kot i niestety poddali się. Nie byli w stanie opiekować się młodym kotem, który pragnął zabawy, zabawy, zabawy… I tak Frania trafiła pod skrzydła naszej fundacji.

I co? Pierwsze dni były ciężkie, ilość kotów w DT sprawiała, że Frania nie wiedziała co się dzieje. Ale powoli cierpliwie uczyliśmy ją, że życie w towarzystwie ludzi i kotów jest możliwe i może być fajne.

Frania obecnie jest grzecznym przedszkolakiem, uwielbiającym przyszywaną siostrę Bibi, zabawy, gonitwy, a także jedzenie i sen na ludzkich kolanach.

Frania to prawdziwa pomoc domowa. Nadzoruje zmywanie naczyń, sprawdza, czy dobrze spłukujesz wodę w toalecie, pilnuje człowieka podczas kąpieli i czy aby na pewno dobrze umył głowę i uszy.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Franki z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu i kastracja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress