Filemon

Imię: Filemon
Płeć:
 kocur
Wiek: ur. ok. 01.05.2007 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Do jednej z naszych wolontariuszek przyszedł na karmienie Filemon. Skąd? Nie wiemy! Wiemy natomiast, że Filemonek jest miziastym kocurkiem, który bardzo kocha człowieka.

Filemon to pacyfista. Żyje w zgodzie z kotami, unika podwórkowych awantur, ucieka przed wolno żyjącymi rozbójnikami. Nie dominuje, nie rządzi. Filemonek ma opiekę weterynaryjną Miasta Kotów, budę na tarasie domu, ale wiadomo dom z prawdziwego zdarzenia by się przydał, więc szukamy!!

Filemon naszym zdaniem nie musi być kotem wychodzącym. Z powodzeniem może zamieszkać w bloku, bo ważniejsze dla niego od eksplorowania terenu są ludzkie kolana i ciepły kącik.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Iwona, tel. 691 222 550

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Filemona z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub do domu z ogrodem, gdzie będzie wychodzić pod nadzorem Opiekuna.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress