Fibi

Imię: Fibi
Płeć:
 kotka
Wiek: 6 miesięcy
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Fibi to kocica, która kocha człowieka nad życie. Nie znamy jej historii tak jak większości kotów trafiających do naszej Fundacji.

Fibi została przywieziona do bełchatowskiego schroniska przez Straż Miejską po zgłoszeniu anonimowej osoby. Skradła serce naszej wolontariuszce i już razem z nią przyjechała jako nowa podopieczna FMK do domu tymczasowego Marty.

Szybko odnalazła się w nowym otoczeniu. Po paru minutach już ułożyła „futro” na kocu i poszła spać. Najbezpieczniej czuje się na ludzkich kolanach.Uwielbia tulić się głośno mrucząc. Kocie zabawki myszki, szyszki, wędki czy tunele to to, co Fibi uwielbia. Chętnie bawi się z człowiekiem, samodzielnie lub innymi kotami.

Nie jest wybredna przy jedzeniu, przepada za kocimi kabanoskami. Ma doskonały kontakt z innymi kotami. Perfekcyjnie korzysta z drapaka oraz kuwety. Posiada książeczkę zdrowia.

 

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Fibi z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress