Do It Yourself

„DIY z Miastem Kotów”, to projekt skierowany do wszystkich sympatyków FMK, którzy lubią zajęcia w stylu zrób to sam. Systematycznie na fundacyjnym blogu będzie pojawiał się tutorial, który krok po kroku pokaże, jak samodzielnie wykonać m.in. ozdoby do domu z kocim motywem, zabawki oraz akcesoria dla kotów.

DIY_1

Celem projektu jest pokazanie, że nie potrzeba dużych pieniędzy, żeby stworzyć coś ładnego dla nas i atrakcyjnego dla naszych podopiecznych; że można w nietypowy sposób spędzić czas z własną rodziną rozwijając (niezależnie do wieku)  kreatywność, tworząc niepowtarzalne przedmioty i doskonale się przy tym bawiąc.

Przygotowany do domu bibelot, czy przedmiot użytkowy z kocim motywem będzie dawał nam podwójną satysfakcję, cieszył oko i napawał dumą. Własnoręcznie wykonana zabawka sprawi o wiele więcej radości, zarówno nam jak i naszemu pupilowi, niż ta kupiona w sklepie. Wszak każdy miłośnik kotów potwierdzi, że niejeden kot pogardził wymyślnymi zabawkami i domkami kosztującymi majątek, a do szczęścia brakowało mu…. zwykłego kartonowego pudła i kulki z papieru.

Zapraszamy do śledzenia naszych poradników w stylu Adama Słodowego i dzielenia się w komentarzach i na profilu FB swoimi dziełami. Rozpocznij przygodę z naszym pierwszym DIY.

(09.08.2016 r.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress