Citra

Imię: Citra
Płeć: kotka
Wiek: ur. ok. 9.06.2016 r.
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Ciemna, zatęchła piwnica a w niej kociątko. Trochę dzikawe, trochę prychające, ale zaryzykowaliśmy i zabraliśmy do Fundacji. Mizialiśmy, głaskaliśmy, karmiliśmy, podsuwaliśmy kąski i zabawki, by obłaskawić panienkę i  wszystkie te zabiegi przyniosły oczekiwany efekt.

Citra  początkowo nie miała zaufania do człowieka. W tej samej minucie potrafiła leżeć na kolanach, by za trzy sekundy zjeżyć się jak diabeł tasmański i naprychać na ludzką rękę. Ale byliśmy dobrej myśli…, bo nie taki diabeł straszny. Teraz to urocze kociątko – cud, miód, malina i oaza łagodności. No, czasami ugryzie w palec, ale jest to wynikiem wyłącznie zatracenia się w zabawie i pieszczotach. Czasem pogoni kota, któremuś z rezydentów, bo mimo małych rozmiarów jest niezwykle odważnym zwierzakiem. Poza tym, to kotek piękny i idealny.

Citra posiada książeczkę zdrowia.  Umie korzystać z kuwety i drapaka.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Citry z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja, gdy kotka osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress