Chrupka

Imię: Chrupka
Płeć:
 kotka
Wiek: 6 miesięcy
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Tomaszów Mazowiecki

Opis kota:

Chrupka to koteczka urodzona ok. połowy listopada 2013. Znaleziona w centrum miasta i odwieziona do schroniska skąd została zabrana do domu tymczasowego Fundacji Miasto Kotów. Koteczka miała świerzb uszny i była bardzo chuda. W chwili obecnej jest już zdrowa i gotowa do adopcji.

Chrupka to kotka bardzo kontaktowa i gadatliwa. Pieszczocha, która lubi patrzeć w oczy swemu opiekunowi. Na początku nie znała zabawek i się ich bała, teraz już pięknie umie się bawić, szczególnie lubi piłeczki i piórko na patyku. Uwielbia zasypiać przytulona do policzka. Bez problemowo korzysta z kuwety. Koteczka jest bardzo łagodna, spokojna jak na swój wiek i delikatna w zabawie. Dogaduje się z innymi kotami i psem. Kotka powinna trafić do domu bez małych dzieci, ponieważ się ich panicznie boi. W stosunku do osób dorosłych jest bardzo przymilna.

Chrupka jest zaszczepiona, dwa razy odrobaczona, ma swoją książeczkę zdrowia. Kotka posiada czip.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Iza, tel. 510 724 773

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Chrupki z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress