Chmurka

Życie tej dwuletniej koteczki o drobniutkim jak kocię ciałku było ciągłym pasmem nieszczęść i strachu.  Koci katar, przepuklina oczna, złamana szczęka (prawdopodobnie w wyniku urazu spowodowanego ludzka ręką lub upadkiem z dużej wysokości), świerzbowiec uszny, niedożywienie, odwodnienie i tysiące pcheł… to zdecydowanie za dużo, jak na jednego kota.

DSC_1942

DSC_1943

DSC_1949

Przypadek i dobry człowiek, na którego natrafiła, spowili, że Chmurka trafiła w ostatniej chwili pod opiekę weterynaryjną Fundacji Miasto Kotów. To był naprawdę ostatni dzwonek… Uraz szczęki uniemożliwiał kotce jedzenie. Jeszcze chwila, a nie przeżyłaby sama na ulicy…

Przed Chmurką długa droga powrotu do zdrowia. Koteczkę czeka kilka zabiegów chirurgicznych oraz terapia. Zamierzamy otoczyć Chmurkę kompleksową opieką – pokryć koszty leczenia i zabiegów (usunięcia gałki ocznej, odprysków kości w złamanej szczęce oraz kastracji), zakupić odpowiednią, wysokogatunkową karmę, a gdy kotka już będzie zdrowa  – zaszczepić.

Chmurka jest cudowną, spokojna kotką, która dzielnie znosi wizyty weterynaryjne oraz wszystkie bolesne badania i zabiegi. Marzy nam się, by jej cierpliwość i ufność w stosunku do człowieka została wynagrodzona cudownymi Opiekunami i domem pełnym ciepła i miłości.

Podarujemy Chmurce promyk nadziei – nadziei na lepsze jutro, nadziei na życie bez bólu,  strachu i trosk, nadziei na zdrowie i radość  z bycia kotem, nadziei na miłość i Dom przez duże „D”.

(8.02.2016 r.)

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Wesprzyj nas, jeśli podoba Ci się to co robimy dla kotów!

Fundacja Miasto Kotów
nr rachunku bankowego
mBank 04 1140 2017 0000 4702 1302 3553
tytułem: „na cele statutowe Fundacji”

lub korzystając z systemu płatności online PayPal:


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress