Brysia – słodka przylepka

Imię: Brysia
Płeć: 
kotka
Wiek:
 9 miesięcy
Sterylizacja: 
TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: 
TAK
Szczepienia: 
TAK
Stosunek do innych zwierząt: 
koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: 
Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Brysia to ciepła i pogodna kotka. Jej dotychczasowa właścicielka, do której Brysia trafiła jako słodki kociak, znudziła się wyrośniętą „zabawką”. Kotka jest bardzo ufna w stosunku do ludzi, lubi ich towarzystwo i głaskanie. Brysia to wesoła i ciekawska osóbka – uwielbia gonitwy za wszelkimi zabawkami.

Kotka pozbawiona jest agresji; nie drapie, nie gryzie. Nie wybrzydza przy jedzeniu. Bezbłędnie korzysta z kuwety i drapaka. Jest przyzwyczajona do obecności innych kotów. Posiada książeczkę zdrowia, jest wysterylizowana.

Domu szuka także siostra Brysi, Balbina. Kotki mogą być adoptowane razem lub osobno.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Brysi z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress