Bercia

Imię: Bercia
Płeć:
 kotka
Wiek: 3 miesiące
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Bercia ma 12 tygodni. Trafiła pod skrzydła fundacji dzięki czujności przechodnia, który znalazł ją leżącą na chodniku bez ruchu, brudną i z zaawansowanym kocim katarem. Dodatkowo okazało się także, że kotka miała poważne problemy z poruszaniem się spowodowane niedożywieniem i zła dietą, które poważnie osłabiły układ kostny koteczki. Pod czujnym okiem swojej tymczasowej opiekunki oraz lekarzy weterynarii kotka wróciła do zdrowia. Po całej historii pozostał tylko drobny ślad w postaci nieco nietypowego chodu Berci, który naszym zdaniem dodaje jej tylko uroku.

Bercia jest niezwykle urokliwym kotkiem, który lubi towarzystwo ludzi i innych kotów. Mimo, że ma wygląd pluszowego misia, to w tym małym ciałku drzemie charakter prawdziwej kocicy, który czasem objawia się w pełnej krasie przy polowaniu na piórko, zagryzaniu kocimiętkowej myszki czy zdobywaniu najlepszych kąsków jedzenia… z misek innych kotów.

Przebyte choroby oraz chód kotki wymagają, by Bercia została oddana do adopcji wyłącznie do domu niewychodzącego.

Bercia potrafi korzystać z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Berci z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress