Becia

Imię: Becia
Płeć:
 kotka
Wiek: 5 miesięcy
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Becia trafiła do Fundacji jako piwniczny dzikusek razem ze swoimi równie dzikimi siostrami. Po oddzieleniu pd rodzeństwa szybko się jednak oswoiła się z człowiekiem. Podobnie z kotami błyskawicznie nawiązuje pozytywne relacje. Coraz częściej całe wieczory spędza na kolanach domowników, narzuca się ze swoimi uczuciami, „atakuje” buziakami i tymi pięknymi, okrągłymi oczętami prosi o kolejne kocie kabanoski.

Becia korzysta z kuwety, drapaka. Uwielbia szeleszczący tunel, grzechoczące myszki i piórko na patyku. Posiada książeczkę zdrowia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Beci z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, gdzie będzie wychodzić wyłącznie pod nadzorem opiekuna.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress