Bagira

Imię: Bagira
Płeć:
 kotka
Wiek: ur. ok. 01.04.2014 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Niech nikogo nie zmyli groźny wygląd Bagiry. To delikatna, miziasta i pro ludzka koteczka o wyglądzie poważnej, nieco groźnej „pumy”.  Nie jest nachalna w swych czułościach. Chętnie korzysta z pieszczot, ale nigdy się człowiekowi nie narzuca.

Kotka trafiła do Fundacji w wyniku interwencji. Zabawa z człowiekiem i kocie zabawki – to wszystko było dla niej nowe. Człowieka pokochała szybko… obsługi niektórych zabawek jeszcze nie ogarnia. Ale jest pojętna uczennicą – myszkowanie po kuchennym blacie ma już opanowane do perfekcji.

Posiada książeczkę zdrowia.  Potrafi korzystać z kuwety odkrytej i krytej.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Dagmara, tel. 605 448 744

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Bagiry z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress