Bączek – tłuścioszek bez ogonka

Imię: Bączek
Płeć:
kocur
Wiek: 2 lata
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Bączek to cudny dwulatek bez ogonka. Ze swoim burym futerkiem i krępą posturą wygląda jak tłusty króliczek. To stateczny kocurek, który zabawy i szaleństwa dozuje sobie z umiarem. Zdecydowaną część dnia woli spędzać na błogim leniuchowaniu oraz udostępnianiu swojego pokaźnego brzuszka na pieszczoty. Uwielbia człowieka, szczególnie takiego, co go głaszcze, drapie i tuli. Doskonale dogaduje się też z innymi kotami, choć ze względu na swą leniwa naturę nie przejawia częstej ochoty do zabaw nimi.

Brak ogonka, to nie jedyny znak szczególny Bączka. Kocurek ma nietypowe tęczówki oczu w kolorze lazurowym oraz często „przycina” języczek, dzięki czemu wygląda nieco gapowato.

Jest odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: tel. 604 659 032

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Bączka z FMK
Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest także od przyszłego opiekuna posiadanie zamykanego transportera do przewozu kota oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem usytuowanego z dala od ruchliwych ulic, w którym będzie wychodzić na zewnątrz wyłącznie pod opieką opiekuna.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress