Bączek, Pszczółka i Motylek

Imię: Bączek, Pszczółka i Motylek
Płeć:
kotka/kocur
Wiek: ur. ok 12.05.2015 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Tomaszów Mazowiecki

Opis kota:
Trzy maleńkie kociaki zostały podrzucone w pudełku do ogródka jednej z wolontariuszek Fundacji. Kotki co prawda mimo młodego wieku były już samodzielne, ale za to kompletnie dzikie. Oswajanie i socjalizacja z ludźmi i domowym życiem przebiegła sprawnie choć momentami z oporami. W chwili obecnej są już domowym oswojonymi małymi, puchatymi pieszczochami. Idealnie korzystają z kuwety, dogadują się z innymi kotami i psem. Uwielbiają jeść, co widać po ich okrąglutkich brzuchach. Teraz szukają swojego miejsca na ziemi u boku kochającego człowieka.

Bączek – jedyny chłopczyk, największy z tej trójeczki i jak na kocurka przystało największy leń i pieszczoch. Bączek jest w stu procentach kocim facetem  – leży, je i kuwetuje.  Lubi leżeć w nocy na człowieku. Spokojna „ciapa”, która w dzień zaszywa się pod kołdrą, by wyspać sięw w spokoju po męczącej… przespanej twardym snem nocy.   Wielbiciel chipsów.

Pszczółka – niewiele mniejsza od braciszka dziewczynka, ciekawska i zawsze wszędzie pierwsza.  Pięknie umaszczona w wyraźne cętki niczym kot bengalski. To kotka spokojna, oswojona, domowa nie narzucająca się swoją kocią osobą mająca swój świat i swoje sprawy. Typowa kobieta – wszystko musi być tak jak ona chce i wtedy kiedy ona chce.  Brana na ręce troszkę musi sobie troszkę pobiadolić ale jest łagodna i miła.

Motylek  – najmniejsza z trójki rodzeństwa, troszeczkę wycofana. To spokojna koteczka, która potrzebuje czasu, uwagi i miłości, by zaufać człowiekowi. Jest troszkę płochliwa ale to bardzo delikatna drobinka. Brana na ręce siedzi spokojnie, lekko spięta i wtulona w człowieka. Śpi spokojnie w nogach łóżka lub w swoim posłanku.

Kocięta bezbłędnie korzystają z kuwety. Posiadają książeczki zdrowia.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Iza, tel. 510-724-773

maluszki…


i po trzech miesiącach ciągle piękne…

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją kociąt z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotów; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotów, gdy te osiągną odpowiedni wiek. Kotki zostaną oddane do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będą wychodziły na zewnątrz wyłącznie pod nadzorem Opiekuna.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress