Antoś – nakolankowy łaciak

Imię: Antoś
Płeć:
kocur
Wiek: 8 miesięcy
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Tomaszów Mazowiecki

Opis kota:
Antoś urodzony ok 28.03.2013 to śliczny, przemiły kocurek o bardzo eleganckim umaszczeniu czarno-białym i mięciutkim futerku. Kocurek jest już bardzo duży mimo swego młodego wieku i nadal rośnie a więc docelowo prawdopodobnie będzie kotem naprawdę pokaźnych rozmiarów. Wyjątkowo fotogeniczny kot. Kocurek jest z natury spokojny ale nie obce mu są kocie zabawy i wariactwa jak przystało na kotka w tym wieku, w zabawach często robi śmieszne skoki prawie pół metra w górę. Antek lubi spać z człowiekiem, jest pieszczochem ale się nie narzuca swoją kocią osobą. Delikatny w zabawie i rozmruczany. Mała gapa często siedzi zamyślony i zapatrzony w dal swymi bursztynowymi oczami i zapomina przy tym zamknąć pyszczek lub schować język przez co bardzo śmiesznie wygląda. Wychodzi na powitanie domowników jak i gości. Nie boi się obcych więc preferowany jest dom bez możliwości wychodzenia. Doskonały kot do „dokocenia”. Reaguje na swoje imię co u kotów nie jest częste.

Antoś raczej nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Jest przyzwyczajony do innych kotów w różnym wieku oraz psa.

Kotek jest odrobaczony i ma założoną książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony. Bezbłędnie korzysta z kuwety, jest wykastrowany. Antoś nadal czeka i mimo jego cudownego delikatnego charakteru oraz urody kota w kleksy domku nie widać. Jeśli szukasz kociego przyjaciela łagodnego olbrzyma to Antoś czeka właśnie na Ciebie.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Antosia z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja, gdy kocurek osiągnie odpowiedni wiek. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress