Anatol zwany Tośkiem

Imię: Anatol
Płeć:
 kocur
Wiek: ur. ok. 01.07.2014 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Nie wiemy dużo o przeszłości Anatola. Pewnego dnia został przyniesiony do zaprzyjaźnionej z naszą fundacją kliniki do uśpienia. Jego opiekunka nie chciała powiedzieć dlaczego skazała swojego kota na śmierć. Podobno znalazła go i wychowała go od małego kocięcia, był u niej ponad rok i nagle stał się dla niej kłopotem i miał umrzeć. Jedyne wytłumaczenie decyzji, jakie od niej uzyskaliśmy to „a bo w życiu różnie bywa”.

Strata opiekunki, którą znał i kochał przez całe swoje kocie życie bardzo wstrząsnęła Anatolem. Kociak miał trudności z ponownym zaufaniem człowiekowi. Pragnął kontaktu z ludźmi, lecz równocześnie bardzo obawiał się obcych. Czas jednak zagoił rany. Tosiek jest teraz przemiłym, miziastym kocurkiem i czeka na Opiekuna, który zostanie z nim na długie, szczęśliwe lata.

Oczywiście jak każdy kot jest zwierzakiem z krwi i kości, który na dodatek sporo przeszedł i trzeba czasem mu wybaczyć: zmienne nastroje czy delikatne drapnięcie, gdy coś go wystraszy.

Anatol bezbłędnie korzysta z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z drapaka.
Jest niejadkiem. Lubi pogrymasić i zaczekać na lepsze kąski.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Gosia, tel. 604 659 032

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Tośka z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja, gdy kot osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

………………………………………………………………………………….

Jak możesz pomóc Tośkowi?
Możesz się nim zaopiekować poprzez portal dlaSchroniska.pl kupując puszeczkę lub niezbędne mu akcesoria:
logo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress