Amelka – smukła pantera

Imię: Amelka
Płeć:
 kotka
Wiek: 2 lata
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Amelka została przyniesiona w dzieciństwie do kociego przytuliska. Chora, zakatarzona drobina wyrosła na piękną, smukłą dziewczynę, która teraz szuka domu.

Amelka to ciekawska, kompletnie pozbawiona agresji, wesoła tygryska. Uwielbia turlanie piłeczek, salta z wędką, ale jest zawsze otwarta na wszelkie propozycje nowych zabaw. Lubi towarzyszyć człowiekowi w codziennych czynnościach – biega dookoła i obserwuje wszelkie nowe wydarzenia. Podkrada jedzenie z talerza. „Porządkuje” przypadkowo znajdujące się przedmioty na stole, typu klucze, długopisy, karki. :) Kotka w kontaktach z człowiekiem jest zdystansowana. Trudno powiedzieć o niej, że jest płochliwa. Ona po prostu nie przepada za dotykiem. Taki jej urok.  Choć są na nią sposoby, bo jest bardzo przekupna i w sytuacjach, z  których może odnieść korzyść (np. pora karmienia, czy koci cukierek) pozwala na wszystko, na głaskanie, noszenie na rękach, buziaki. Wszystkie te zabiegi znosi cierpliwie i ani razu nie użyje w „swojej obronie” nawet połowy pazurka. Osoba adoptująca Amelkę otrzyma w zamian wiele radości od tej burej koteczki. A rzadki kontakt z jej mięciutkim futerkiem będzie za tę adopcję olbrzymią nagrodą.

Amelka bezbłędnie korzysta z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Amelki z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress