Alexa

Imię: Alexa
Płeć:
 kotka
Wiek: 5 miesięcy (ur. ok. 30.07.2015 r.)
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Czasem tak bywa, że pewna chwila, ułamek sekundy, może zadecydować o Twojej, mojej lub czyjejś przyszłości. Tak stało się też listopadowym wieczorem w Bełchatowie. Na drodze człowieka stanął kot. Mały bezbronny kot, który głośnym miauczeniem prosił zabierz mnie ze sobą, zabierz do ciepła. Weź mnie do samochodu i zabierz w bezpieczne miejsce.

Niestety ta osoba nie mogła przygarnąć jak się później okazało małej około 15- tygodniowej kotki. Dostaliśmy telefon z prośbą o pomoc. Pomimo tego że, nasz bełchatowski dom tymczasowy jest przepełniony stwierdziliśmy, że nie możemy zostawić malucha w potrzebie. Noce zimne, brak lokum, nocowanie pod maską auta to nie jest miejsce dla żadnego kota. I tak Alexa trafiła do nas.

To piękna trikolorka o cudnym umaszczeniu. Była mocno zaniedbana, ale rozkwitła na cudną kocią dziewczynkę.

Posiada książeczkę zdrowia. Umie korzystać z kuwety zakrytej i odkrytej. Korzysta z drapaka.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Alexy z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu i kastracja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress