Albercik

Imię: Albercik
Płeć:
kocur
Wiek: ur. ok. 23.07.2015 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Albercik i jego rodzeństwo zostali znalezieni na jednym z piotrkowskich podwórek jak dwunastotygodniowe szkraby z zaawansowanym kocim katarem i zatruciem pokarmowym. Los z jego braćmi obszedł się okrutnie, jeden z maluszków którego znaleźliśmy przy ulicy, zmarł po godzinie w domu naszej wolontariuszki. Drugi o imieniu Muniek, którego otoczyliśmy opieką, również odszedł za Tęczowy Most.

Pozostał Albercik. Walczyliśmy o niego zaciekle. Ze względu na słabą odporność immunologiczną i zbyt późno rozpoczęte leczenie, walka o jego życie była bardzo trudna, ale przyniosła efekt. Kocurek wyzdrowiał, choć po przebytej chorobie pozostały w jego nosku zrosty, które sprawiają, że Albercik ma głośny, świszczący oddech. Mamy jednak nadzieję, że ten drobny mankament nie powstrzyma jakiegoś miłośnika kotów przed adopcją Albercika, bo to cudowny, pro ludzki kotek, który zasługuje na swój dom.

Kocurek potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Posiada książeczkę zdrowia z aktualnymi wpisami przebytego leczenia.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Beata, tel. 696 664 919

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Albercika z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kocur zostanie oddany do adopcji wyłącznie do domu tzw. niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress