Aferka

Imię: Aferka
Płeć:
 kotka
Wiek: 12 tygodni
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:

Aferka to zgrabna i proludzka 12 tygodniowa kotka. Została porzucona na jednym z piotrkowskich osiedli. Jest bardzo ufna i przyjacielska w stosunku do ludzi. Ma niespożyte pokłady energii – uwielbia gonitwy za zabawkami i biegi po mieszkaniu. Ciągle jest czymś zajęta i wszystko ją ciekawi. Kiedy coś jej się nie podoba oznajmia o tym przenikliwym miauczeniem, skarży się i robi aferę ;) Gdy jest zmęczona lub wystraszona wtula się w człowieka, mrucząc i ssąc jego rękę.

Kotka jest odpchlona i odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia. Dopisuje jej apetyt. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Wie do czego służy drapak.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Małgorzata, tel. 604 659 032

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Aferki z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz wysterylizowania kotki, gdy osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress